8baner 1

 

talРанній розвиток (1-3 роки)

Головною метою занять з раннього розвитку є гармонійний розвиток всіх мислительних операцій, дрібної та загальної моторики, тактильної чуттєвості, відкриття та розвиток творчих здібностей, раннє навчання елементів математики та письма, рання соціалізація, що передбачає уміння спілкуватися з однолітками, встановлювати соціальні контакти

maljata

Група "Малята" (1-3 роки) На заняттях присутні батьки. Тривалість заняття - 45 хвилин. Кількість дітей в групах – 6 – 8 осіб.

Група "Школярики" (2-3 роки) Тривалість заняття - 45 хвилин.
Кількість дітей в групах: 6 - 8 осіб

 

zagalnyi

 Загальний розвиток (3-5 років)

Заняття спрямовані на розвиток навичок усного мовлення, логіки та математичних здібностей, формування у дитини уявлень про правильну побудову речень та вживання складних граматичних категорій в усному мовленні, розвиток творчих здібностей.

bakalavryki

 Група "Бакалаврики"(3-4 роки)

В середній групі займаються діти 3 – 4 років.
Тривалість заняття 45 хвилин.
Кількість дітей в групах: 6 - 8 осіб.

Група "Магістрики " (4-5 років)

У старшій групі займаються діти 4 – 5 років.
Тривалість заняття 45 хвилин.
Кількість дітей в групах – 6 - 8 осіб.

filosofia

Філософія для дітей (від 4-х років)

Любов та повагу до мудрості необхідно прививати діточкам з раннього віку. Сучасні реалії інформаційного суспільства потребують від людей критичного і креативного мислення. Проте у всі епохи найкраще жили ті люди, що товаришували з мудрістю. Як навчити дитину самостійно мислити? Що потрібно розповідати про навколишній світ аби зацікавити діток вивчати його? Відповіді на ці та багато інших запитань дає філософія для дітей.

logorytmika

Логоритміка (від 3-х років)

У природі все підпорядковане ритму: змінюються частини доби, пори року. В організмі людини, теж все підпорядковане ритму: дихання, серцебиття, сон і період активності. Мова так само задається ритмом. Вченими встановлено, що послідовний слоговий  мовний ритм є рівномірно повторюваним, за своїми механізмами він спорідненний до ходьби, диханню, серцебиттю. контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00

akcia 7