8baner 1


   Якщо Ви потрапили на нашу сторінку, то мабуть Ви або плануєте малюка, або його очікуєте, або вже виховуєте прекрасне маля. Спеціалісти нашого клубу працюють на благо дітей та їх щастя у колі сім’ї. 
   Наша місія – гармонійне та всебічне навчання мистецтву бути батьками. 
Напевно майже всі прагнуть стати батьками і створити міцну сім'ю. Однак, встановлення контакту із зачатою дитиною і подальше її виховання - справа непроста. Тому все більше і більше сімей останнім часом вдаються до усвідомленого батьківства як методу, який сприяє гармонійному та всебічному навчанню мистецтву бути батьками. 
   На сьогоднішній день усвідомлене батьківство передбачає активну життєву позицію разом із веденням здорового способу життя та чуйним ставленням до власних потреб. Адже якщо батьки не будуть усвідомлено ставитися до своїх суб'єктивних потреб, дитина також не зможе бути уважною стосовно до своїх персональних бажань. 
   Важливо, що в процесі виховання повинні брати участь обоє батьків. Тато, як і мама, має усвідомлювати, що його поведінка і стиль життя накладає певний відбиток на сприйняття дитиною світу навколо. Залежно від того, як малюк сприймає тата чи маму, він згодом буде сприймати чоловіків і жінок вцілому. Дуже важливо, щоб батько своїм прикладом зміг продемонструвати дитині ту чи іншу гендерну модель поведінки. Тому, як не парадоксально це не звучало, шлях до усвідомленого батьківства лежить через усвідомлену жіночність і усвідомлену мужність. 
   Один з основоположних принципів усвідомленого батьківства полягає в тому, щоб не приймати ті чи інші педагогічні постулати на віру, а, навпаки, намагатися усвідомити їх розумом, або ж відчути серцем. Адже кожна дитина унікальна, і те, що допомогло малюкові сусіда, зовсім не обов'язково має посприяти розвитку і становленню Вашої дитини.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00

akcia 2

akcia 8