3baner 1

dyt psyholog

Навіщо потрібно звертатися до дитячого психолога?

Дитячий психолог - це фахівець, який дає можливість дорослим зрозуміти, чим живе їх дитина, що його турбує і як краще діяти в тій чи іншій ситуації.

Коли потрібно звертатися до дитячого психолога?
Якщо ви помітили у дитини порушення уваги, мислення, ускладнення в спілкування з людьми, фобії, агресію, часті капризи, боязливість, заїкання, плач без причини і подібне, то кращим рішенням буде звернутися за консультацією до дитячого психолога.

Мамин клуб - це щотижневі зустрічі психолога з батьками, яких зацікавила заздалегідь представлена тематика. Теми можуть бути запропоновані як психологом, так і батьками в залежності від актуальності тих чи інших питань. Зустрічі проходять в інтерактивній формі, тобто батьки активно (за бажанням) беруть участь в обговоренні запропонованої інформації, задають питання, уточнюють, наводять приклади з метою розібратися і зрозуміти. Тривалість 1 год.

Консультація психолога - це індивідуальна зустріч з психологом з ініціативи батьків. Причиною може бути бажання батька поговорити з фахівцем про те, що турбує у розвитку дитини, її поведінці, самопочутті, контактах з іншими дітьми, взаємодії батько - дитина і багато іншого. Результатом такої зустрічі можуть бути рекомендації психолога або діагностичні зустрічі з дитиною. Тривалість 45 хв.

Діагностичні зустрічі - це зустрічі з психологом, мета яких поглиблене вивчення проблеми, її появи і прояву в поведінці дитини, його пізнавальних процесах і стані. Результатом діагностики можуть бути рекомендації психолога або корекційні (терапевтичні) зустрічі, направлення до інших фахівців. Тривалість 45 хв.

Корекційні (терапевтичні) зустрічі - це зустрічі для безпосередньої роботи над проблемою. Можуть бути індивідуальні або групові (залежно від проблеми). Проходять в ігровій кімнаті. Тривалість 45 хв. (Варіативність казкотерапії.)

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00

akcia 7