9baner 1

fit06

1. Займатися йогою, як втім і будь-якими іншими фізичними вправами, потрібно регулярно. Короткочасні і неперіодичні навантаження під час вагітності небажані, вони стануть стресом для організму, що може призвести до неприємних наслідків.
Тим, хто практикував йогу до настання вагітності, не варто відмовлятися від звичного комплексу вправ.
2. Якщо на початку вагітності вас турбує втома, сонливість, токсикоз, починати заняття краще в спеціальних групах для майбутніх мам. Зазвичай до початку другого триместру всі ці неприємності проходять, тим більше, що техніки йоги допомагають впоратися з деякими з цих проблем.
3. Тим жінкам, кого турбує сильний токсикоз, зміни артеріального тиску, гіпертонус матки або кров'яні виділення з піхви, заняття потрібно припинити і рішення про продовження тренувань приймати разом з досвідченим інструктором з йоги для вагітних жінок.
4. Якщо ви не займалися йогою до вагітності, починати тренування потрібно в спеціалізованих групах. Приступати можна на будь-якому терміні: досвідчений інструктор адаптує навантаження до вашого стану.
5. Дуже важливо ваше ставлення до занять йогою. Якщо ви прийшли в групу з мотивацією «я повинна, тому що так потрібно і так правильно», не чекайте якихось дивовижних результатів. Якщо на тренування з фітнесу ми ходимо, щоб схуднути і привести своє тіло в порядок, практика йоги передбачає вкладення не так фізичних сил, скільки енергетичних і емоційних. Тому займайтеся йогою з задоволенням і позитивним настроєм.
6. Бережіть себе: не перевантажуйтеся. Потрібно розумно підходити до виконання силових асан, не перестарайтеся. Корисно зміцнювати м'язи ніг, спини, грудей, а навантаження на м'язи преса необхідно виключити.
7. Уникайте струсів, стрибків, різких змін положень тіла протягом всієї вагітності. Вчіться плавно вставати і лягати.
8. Намагайтеся виключити тиск на живіт. Тому всі вправи, що припускають глибокі скручування відразу виключаються з комплексу, а до початку другого триместру - всі асани, які виконуються лежачи на животі.
9. У третьому триместрі намагайтеся не лягати на спину, в цьому положенні здавлюються великі судини, що погіршує кровообіг, тому виконувати, асани краще на боці.
10. Не можна займатися на повний шлунок і сечовий міхур. Їсти потрібно за 1-1,5 години до заняття. У крайньому випадку, можна перекусити чимось легким (наприклад, бананом або йогуртом) за 20-30 хвилин до початку тренування.
Такі загальні правила. Звичайно, чим довше ви практикуєте йогу і чим більше досвіду маєте в цій галузі, тим менше потребуєте змін звичного розпорядку і стилю занять під час вагітності.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00

akcia 3

akcia 5