9baner 1

fit04

  "Вправи Кегеля" - це те, чому кожній жінчі, вагітній чи ні, слід навчитися.
Ви можете бути хворі або втомлені, але гімнастика Кегеля вимагає так мало зусиль з вашого боку, а результат настільки приголомшливий, що ви дійсно не знайдете приводів, щоб не займатися.

  Що таке вправи Кегеля?

Вправи названі в честь їх винахідника, д-р Артур Кегеля, який рекомендував їх своїм пацієнткам у 1940-х. Основна мета вправ Кегеля - це сприяння зміцненню м'язів тазового дна, сечівника, сечового міхура, матки і прямої кишки.

  Навіщо потрібні вправи Кегеля?

Вправи Кегеля не тільки профілактика або лікування нетримання під час вагітності, вони допоможуть полегшити пологи. Після їх виконання ви будете знати, як напружувати і розслабляти м'язи тазового дна, що робить потуги більш комфортними та дозволяє уникнути розриву цих тканин під час пологів, коли голова дитини проходить через піхву. У післяпологовому періоді, виконання гімнастики Кегеля допоможе відновити еластичність м'язи тазового дна, попередити епізіотомію, післяпологове нетримання і підвищити тонус м'язів піхви. Як побічний ефект, багато жінок, відзначають підвищення чутливості під час статевого акту.

  Як робити вправи Кегеля?

1. "Зупинка". Спробуйте зупинити і запустити потік сечі чотири або п'ять разів, під час сечовипускання. Ця вправа для початківців і головне навчиться використовувати тільки м'язи тазового дна, без допомоги з боку стегон та нижньої частини м'язів живота.
2. "Скорочення". Скоротіть і розслабте м'язи тазового дна. Почніть з 10 повторень чотири рази на день і поступово збільшуйте до 50 повторень чотири рази на день. Ви також можете збільшувати або зменшувати інтенсивність скорочень.
3. "Утримання". Скоротіть м'язи тазового дна на 5 секунд, потім відпустіть. Повторити 10 разів. Поступово збільшуйте тривалість часу, який ви утримуйте напружені м'язи.
4. "Ліфт". Ця вправа вимагає певної концентрації, але результат фантастичний. Ваша піхва - м'язова трубка, з відділами у вигляді кілець розташованих одне над іншим. Уявіть собі, кожен відділ, як "поверх будівлі", і що ви рухаєтеся в ліфті вгору і вниз, послідовно напружуючи і розслабляючи кожен відділ. Почніть поступово напружувати перший відділ з невеликою паузою, в результаті чого ліфт опиниться на другому поверсі, а потім перейде на третій, і так далі, поки не доїде до п'ятого поверху. "Утримання". Тепер відправляйте ліфт вниз, з паузою на кожному поверсі і так до першого поверху. Потім зробити поїздку в підвал, де ваші м'язи тазового дна повністю розслаблені.
5. "Хвилі". Деякі м'язів тазового дна утворюють розширену вісімку (вісімка з 3 петлями, замість 2). Одна з петель навколо сечівника, одна навколо піхви, а також один навколо ануса. Суть вправи Кегеля полягає в почерговому скороченні цих м'язів спереду назад, і розслабленні у зворотному порядку.
6. "Позиціонування". Після того як ви оволоділи згаданими вправами, спробуйте їх в різних положеннях - лежачи, сидячи, на колінах.

  Де робити вправи Кегеля?

Найкращою частиною вправ є той факт, що ви можете робити їх в будь-якому місці і в будь-який час. Робіть комплекс якщо ви дивитеся телевізор, стоїте в черзі в магазині, їдете в автомобілі і навіть на нараді у керівництва. А після того як ви народите свого малюка, не нехтуйте тренуваннями м'язів, які ви тільки що створили. Зробити вправи Кегеля частиною вашого повсякденного розпорядку життя.
І ще раз про те, що дають вправи Кегеля:

  1. Допомагають полегшити пологи
  2. Сприяють післяпологовому відновленню
  3. Профілактика хвороб (нетримання, геморой та інші)
  4. Підвищення чутливості під час сексу.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00

akcia 3

akcia 5