05

Прийшло літо. Стрілка термометра невблаганно рухається вгору, і самий жаркий час року вже настав. Діти, радісні і щасливі, проводять більшу частину свого часу на вулиці. І, звичайно, всі згадують про освіжаючий напій, приємний на смак і чудово вгамовуючий спрагу - квас. Але чи так безпечний цей продукт, як нам кажуть рекламодавці, і чи можна стверджувати, що він не завдасть шкоди здоров'ю Вашої дитини?

Діти рідко замислюються про користь того, що вони вживають, але батьки не можуть дозволити собі такої легковажності.

Отже, квас - це традиційний слов'янський напій, що існує вже багато століть. Приготувати його можна практично з будь-яких продуктів шляхом бродіння. Він чудово втамовує спрагу, а також виступає в ролі природного енергетика, оскільки підвищує активність і працездатність людини.

Чи можна дітям квас?

В цілому квас благотворно впливає на організм, він є джерелом величезної кількості поживних речовин, головним чином вітаміну В. Цей вітамін дуже важливий для нашого організму: він відіграє велику роль у клітинному метаболізмі, постачає нас необхідною енергією, робить більш емоційно-стійкими, що вкрай важливо для дітей, а також нормалізує зорові функції, покращує стан шкіри, зміцнює волосся і нігті. Квас відновлює баланс солей в організмі і виводить з нього зайву рідину, є прекрасною профілактикою кишкових розладів і дисбактеріозу, нормалізує мікрофлору кишечника.

Але не варто забувати, що цей напій не можна вживати у великих кількостях, особливо дітям. У квасі міститься алкоголь, частка якого може досягати 1,2 відсотків, що, безумовно, зашкодить вашій дитині, якщо він вип'є занадто багато напою, адже в такому випадку 3-4 пляшки будуть рівносильні цілій банці пива. Слід уважно вивчати склад, і купувати дітям квас, частка алкоголю в якому не перевищує 0,5 відсотків, і стежити за тим, щоб вони не випивали більше 2-3 пляшок в день. Тоді квас буде не тільки нешкідливий, але навіть дуже корисний Вашій дитині. Так само цей напій не можна вживати людям, що страждають виразкою шлунка або хронічним гастритом.

Таким чином, відповідь на питання чи можна дітям квас, - безумовно, більшою мірою корисний для організму, і Ви можете сміливо купувати його Вашій дитині. Головне не забувати, що будь-який продукт може згубно позначитися на здоров'ї, якщо не знати міру в його вживанні....

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00