04

Кривина зубів і проблеми з прикусом хвилюють багатьох людей. Щоб ваш малюк з цим не зіткнувся потрібно уважно стежити за ним ще в ранньому віці. У такому випадку у вас вийде запобігти неприємності вчасно. Неправильний прикус у дитини набагато простіше виправити. Носіння брекетів в ранньому віці не принесе дитині стільки неприємностей, скільки підлітку, який бажає подобатися протилежній статі. А ще в момент, коли зуби тільки ростуть, усунення такого роду проблеми потребують менше часу, ніж у сформованого дорослої людини. У цій статті ми розглянемо найактуальніші аспекти цього хвилюючого питання.Перi за все, потрібно розібратися, які причини неправильного прикусу. Найчастіше така проблема виникає з народження і пов*язана з генетичною схильністю. Якщо у когось з батьків був неправильний прикус, то дитина, швидше за все, теж отримає це у спадок. Тривале смоктання пустушки або пальця так само може привести до проблем із зубами. І ще однією причиною є розвиток таких захворювань, як рахіт або порушення росту зубів при прорізанні.
В якості профілактики варто регулярно відвідувати лікаря-ортодонта, так як він може заздалегідь діагностувати можливість розвитку неправильного прикусу навіть у немовля без зубів. У такому випадку лікар рекомендує спеціальну соску, яка допомагатиме формувати правильний прикус. Потрібно уважно стежити за дитиною і при найменшій підозрі звертатися до лікаря.
Якщо ви упустили момент і у дитини вже є неправильний прикус лікування можливе, так що не варто хвилюватися. Фахівці рекомендують починати виправлення прикусу у віці 5-6 років. У цей час можна вплинути на ріст зубів і щелеп, змінити форму кісток і ширину неба.
Вирішити цю проблему можна різними способами. Найкращий метод виправлення прикусу підбере досвідчений лікар. Для дітей існують спеціальні знімні пластини, які підійдуть для різних віків до 12 років. Пластинки можна одягати дитині тільки на ніч. Так само варто виконувати різні процедури, які порекомендує лікар.
Існують так само брекет-системи, які складаються з великої кількості пластинок, що міцно приклеюються до зубів. Вони поступово впливають на зуби, змушуючи їх рости в правильному напрямку.
Як бачите, проблема неправильного прикусу не надто страшна і сучасна стоматологія вдало її вирішує, якщо ви звернетеся вчасно. У дитячому віці зробити це найпростіше, так що не тягніть. І пам*ятайте, переконати дитину в тому, що носіння пластин корисно для нього і навіть модно зовсім не складно. І коли він виросте, то буде вам тільки вдячний

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00