03

На сьогоднішній час різко зростає попит на різного роду косметичні засоби для дітей та хімічна промисловість з радістю цей попит задовольняє, пропонуючи батькам мільйони товарів з цієї категорії. Для батьків дитина завжди є і буде найкращою, тому й забезпечити її вони завжди хочуть з вищої програмі, от тільки чи завжди це виправдано? Чи так необхідно і безпечно використання дитячої косметики, як нам про це постійно твердять в нав*язливих рекламних роликах. Зараз ми з вами розглянемо деякі аспекти цього питання.Необхідно розуміти, що дитяча косметика ділиться на два напрямки, це численні креми, лосьйони, шампуні та мило для дітей з одного боку і перші набори декоративної косметики для дівчаток з іншого боку. Перед батьками варто нелегке рішення, чи застосовувати дитячу косметику, а якщо застосовувати, то яку. Реклама постійно переконує батьків у тому, що їхній малюк в повній безпеці, так як всі предмети виготовлені спеціально для дітей. Але насправді абсолютно ефективного і безпечного засобу не існує, тому що вся дитяча косметика виробляється на основі таких же хімічних продуктів, як і доросла, тільки відрізняється концентрацією і не завжди діючою речовиною.

Корисно або шкідливо використання дитячої косметікі. Виробництво дитячої косметики засноване на тому, що у дитини більш ніжна шкіра, а значить, догляд потрібен особливий. Це правда, але вона не тільки ніжніша. У дітей так само більш слабкий захист шкіри, верхній роговий шар у них в два рази тонше, ніж у дорослого. Місцевий імунітет теж слабкіше, через що легко підхоплює інфекції. Механізм збереження вологи в дитячій шкірі недосконалий, тому вона схильна до подразнення і сухості. Підвищене впитування призводить до того, що хімічні речовини відразу ж виявляються в організмі дитини.
Якщо ви користуєтеся засобами для малюка, то завжди знайте міру, тому що від алергічних реакцій ніхто не застрахований. Уважно стежте за станом дитини і якщо є найменша підозра на алергію, негайно припиняйте користуватися засобом. Безумовно, дитяча косметика для новонароджених, необхідна, але намагайтеся ретельно підходити до її вибору і зрозумійте, що хороші засоби точно не будуть дешевими, бо більш безпечні речовини завжди дорожче.
Окрема категорія це дитяча декоративна косметика, яка в принципі дитині не потрібна і практичної користі від неї немає, але на вулицях можна все частіше зустріти оздоблених дівчаток від трьох років, які самі ще толком не розуміють, навіщо все це потрібно, але мода є мода. Багато мам заохочують раннє користування косметикою, вважаючи, що так їх дитина буде найкрасивішою. Але лікарі і косметологи не рекомендують використання дитячої декоративної косметики дітям молодше десяти, дванадцяти років.

Якщо ви все-таки вирішили придбати косметичний набір, то, для того, щоб розібратися яка дитяча косметика краще, зверніть увагу на наступні речі:

1. До складу дитячої косметики не повинно входити мінеральне, технічне масло, яке на етикетках позначають Mineral Oil. Це результат перегонки нафтопродуктів. Воно утворює на шкірі водонепроникну плівку і шкіра не може нормально дихати, через що сповільнюється розвиток і ріст клітин. До речі, така косметика і дорослим не рекомендується.
2. Косметика повинна обов*язково мати антиалергенну та протизапальну властивість.
3. Вибирайте такі засоби, до складу яких входить найбільше натуральних компонентів: масла, екстракти рослин, вітаміни, бджолиний віск, гліцерин.
4. До шести років не можна використовувати лак для нігтів, навіть на водній основі
5. Дитячу зачіску можна зафіксувати без допомоги лаку для волосся, для цього скористайтеся солодкою водою (на склянку води візьміть дві чайні ложки цукру). Воду залийте в пульверизатор для зручності використання.
Що ж, сподіваюся, що наші поради допомогли вам зробити правильний вибір, а головне пам'ятайте, що діти повинні залишатися дітьми і випробувати на собі всі дорослі «принади» вони ще встигнуть.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00