vyhovannja5

Всі ми, незалежно від того, хто і як ставиться до життя, виконуємо різні функції, або виконуємо якісь ролі: батьків, дітей, друзів, знайомих, а в разі поганої гри – життя нас карає за ті чи інші помилки. І вчитися грати добре потрібно з раннього дитинства.

Отже, як же навчитися робити це правильно? Інакше кажучи, ігри, які зовсім не розвивають, не існує. Абсолютно будь-яка гра розвиває дитину. Будь то дочки-матері, козаки-розбійники, Чапаєв і т.д. Вони розвивають багатство уявлення про навколишній світ, моторику, емоційне сприйняття. Ми намагаємося знайти оптимальні варіанти для наших дітей і стикаємося з деякими труднощами, тому що з одного боку вони позитивно впливають на дитину, але з іншого боку змусити грати не можна. Дитина або буде грати, або ні. Розвиваючі ігри припускають своєрідний примус, і якщо ваша дитина відмовляється грати у войнушки ви, звичайно нормально до цього ставитеся, а от якщо він відмовиться від тієї чи іншої розвиваючої гри, напевно ви будете наполягати на своєму, щоб він грав в неї, так як ви хочете, щоб він розвивався.Кілька порад для людей, які збираються придбати розвиваючі ігри.

Як правило, батьки, які купують різні розвиваючі ігри, наприклад: дитячі конструктори, пазли, стратегічні чи настільні ігри, часто думають, що більшість важливих питань хтось за них уже вирішив і чекають від дитини того, що вона з великим інтересом захопиться цією чудовою грою. Але дорогі дорослі, як часто буває, все навпаки. Насправді для того щоб захопити дитину, необхідно показати їй що ви самі захоплені. Навчіть свою дитину користуватися цією грою і дайте їй зрозуміти, що вона цікава навіть дорослим. Діти люблять наслідувати дорослих, і обов*язково зацікавляться нею. Намагайтеся хоча б кілька разів на тиждень пробувати пограти з малюком. Ви можете, наприклад, купити дитячий конструктор і зібрати його разом з дитиною, від цього і ви і ваша дитина отримаєте величезне задоволення. Покажіть, як і чому Вам подобається грати в цю захоплюючу гру.

Якщо ви є шанувальником різних розвиваючих ігор, то по можливості обов*язково намагайтеся стимулювати вашу дитину розповідати про них своїм одноліткам. Дитина буде із захопленням розповідати своїм товаришам, які цікаві в нього ігри і всіх їх умовляти пограти з ним разом. В іншому випадку ви просто даремно витратите свої гроші, і незабаром гра з непоганим потенціалом покриється пилом за шафою або буде розкидана по кутах вашої квартири.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00