11

Ось і настав той день, коли і ваше чадо стало відчайдушно просити собі вихованця. Кого? Собаку, кішку, черепаху або, можливо, всіх разом і зараз же? Можна досить багато почути про користь домашніх тварин для дітей. Вони вчать їх відповідальності, любові до навколишнього світу, турботі, ніжності, а також покращують настрій і можуть стати вірними друзями для вашого чада. Однак до вибору вихованця слід підходити дуже ретельно, щоб не довелося потім здавати його в притулок або шукати йому нових господарів, що, безсумнівно, залишить свій слід як на ваших домочадцях, так і на вихованця.

Гризуни. До цього класу тварин належать щури, миші, шиншили, кролики і хом'яки. Вони контактні і доброзичливі. Однак, перед їх купівлею, подумайте про те, що ці тварини ведуть нічний спосіб життя. Саме тому вночі вони будуть пильнувати і шарудіти у своїй клітці, порушуючи ваш сон. Вдень же ці вихованці люблять спати. Також слід враховувати, що щура і мишку не можна сильно зціпити в обіймах. Хоч ці тварини і малі, але можуть відчутно вкусити дитину за руку, особливо, якщо дитина прийде зі школи і захоче розбуркати сплячого улюбленця.

Собака. Безумовно, ці тварини поза всяких конкуренцій. Зазвичай собаку вибирають через те, що вона дуже любить людей і швидко до них прив'язується. Плюс вона може приносити тапочки і оберігати ваш будинок. Найчастіше дитина просить цуценя, проте слід враховувати, що за щеням ще більше турбот, ніж за дорослою особиною. Щеня вимагає до себе уваги, а тому не зрозуміє, коли малюк, награвшись, скаже собаці «піди» або «відчепися». Собаки дуже образливі. І ще слід пам'ятати, що їх потрібно вигулювати, дресирувати, купати і їх не можна залишати без нагляду.

Кіт. Ще одна тварина, що зустрічається дуже часто у дітей. Цей заспокійлива грудка шерсті чудово впишеться в будь-яку сім'ю і залишиться вірним своїм господарям до самого кінця. Однак слід пам'ятати, що коти люблять гуляти самі по собі і не вимагають до себе величезної кількості уваги. Згодом же коти стають великими і ледачими. Тому дітям може стати нецікаво за ними спостерігати. А розбуркати сплячого улюбленця - справа нелегка. Коти образливі, а тому можуть і подряпати наполегливу дитину.

Папуга. На пташку ваша дитина зможе дивитися годинами. Птахи активні, постійно в русі, а тому в їх клітці ніколи не буде нудно. Їх навіть можна навчити розмовляти. Однак прибирати у них доведеться часто. Плюс до всього слід пам'ятати, що папуга встає по сонцю, а тому не дасть вам виспатися до обіду своїм гучним голосом.

Черепаха. Лінива і повільна істота, з якою зможе грати навіть найменша дитина. Також навіть малюк зможе доглядати за цим вихованцем. Однак черепахи можуть хворіти. Їх хвороби не помітні для людини. До того ж існує мало фахівців, здатних вилікувати вашу черепашку.

Рибки. Рибки корисні як для дитини, так і для дорослого. За ними цікаво спостерігати і легко годувати. Однак рибок не помацати. Плюс турботи про акваріум повністю ляжуть на ваші плечі, а, разом з ними, і проблеми з розмноженням особин.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00