harchuvannja

1. Годуйте дитину по апетиту, не змушуйте, якщо він не хоче.

2 У спекотну погоду малюків, які перебувають на грудному вигодовуванні, необхідно якомога частіше прикладати до грудей -. Через спеку вони їдять потроху і, крім того, материнським молоком втамовують спрагу.

3. Молочну суміш для годування штучників треба готувати безпосередньо перед прийомом їжі. У молоці дуже швидко розвиваються хвороботворні мікроорганізми, тому підвищується ризик отруєнь.

4. Спека - не час для харчових експериментів. Відкладіть на потім введення прикорму, зміну марки штучної суміші, відлучення від грудей.

5 Для діток які старші, вже знайомі з дорослою їжею, слід дотримуватися наступного правила:. Сніданок і вечерю краще зробити білковими, а обід - вуглеводним.

6. Важку м'ясну їжу з яловичини і свинини замініть курятиною, кролятиною або індичатиною. Або нежирної рибою. А якщо дитина зовсім не хоче їсти м'яса, не наполягайте.

7. Поїть малюка вже знайомого з прикормом чистою водою частіше. А немовля прикладайте до грудей.

8 Для діток старше року є правило:. У спеку поменше солодкого і жирного.

9. Овочів і фруктів можна їсти скільки хочеться, але бажано ті, що ростуть у ваших широтах.

10. Бажано молочні продукти замінити кисломолочними - йогурт, кефір. Але обов'язково стежте за свіжістю продуктів і не залишайте їх надовго поза холодильником.

контакти

096 086 00 00

м. Бориспіль
вул. Гоголя, 2

пн - нд 7:30 - 19:00